Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen lakástakarékot ajánlatok?

Milyen lakástakarékot ajánlatok?

Figyelt kérdés
Fiatal (20) éves lány vagyok, de szerencsére van elég magas ösztöndíjam illetve nyáron fizetésem. Szeretnék már most gondoskodni a jövőmről. Valamilyen lakástakarék biztosítással. De sajnos nem tudom, hogy pontosan hogyan működik, melyik érné meg, melyik a legjövedelmezőbb.
2017. jan. 9. 20:49
 1/4 F_Péter válasza:
Fundamenta. A legjobb feltételek ott vannak. Sokan fognak jönni azzal, hogy a többiek elengedik a nyitási díjat, de hidd el azt többszörösen fogod kifizetni később.
2017. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xswerdy ***** válasza:

Alapból nincs nagy különbség a cégek között. Szeritem a fő szempontok:


nyitási díj (alapból mindenütt 1%, de van, hogy akcióban elengedik)

kamat

futamidő

akarsz-e hitelt is, vagy csak megtakarításban gondolkodsz?

akarsz-e esetleg előhitelt a megtakarítási dőszak vége előtt?


Mindezek nagyon különböznek az egyes cégeknél (mindnek többféle konstrukciója van).

2017. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a megtakarítás a szempont, akkor én ajánlom a nyitási díj akciósat, bár már nem olyan sokáig adható. Érdekel?
2017. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak megtakaritas celjabol
2017. jan. 12. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!