Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Visszakaphatom a pénzem?...

Visszakaphatom a pénzem? Befizettem november elején egy angliai utazásra aminek visszakaakarom kérni az árát

Figyelt kérdés
20.000 forintot fizettem be. Az osztályfőnok azt mondta hogy erre van biztositas. Az osztalytarsam aki szinten megy erre is mondta hogyha lemondom akkor visszakaphatom a pénzt. Annyi a lényeg hogy most úgy allunk hogy naggyabol 100.000 forint a teljes ar es mivel kb 70 nap van utazasig ezert naggyabol ennek az osszegnek a 70 szazalekat kapnam vissza (szerintem). Viszont az tobb penz mint az eloleg. Nagyon nagy baj nem lenne mert ki tudnam fizetni a maradekot a szuleimnek. de szerintetek valahogy meg lehet oldani hogy az eloleget kerem vissza es ne keljen plusszba fizetni semmit? Vagy ha nem megyek el az utazasra es csak ennyit fizettem be ra azert beperelnek??

2017. márc. 1. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg, ki szervezi az utazast es o milyen felteteleket szab. Naggyabol.
2017. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:

Milyen biztosítás? Szokás utazási biztosítást kötni, de az általában nem tartalmazza az útlemondási biztosítást, az külön tétel. De az is csak indokolt esetben történő lemondásra fizet, pl. saját, vagy közeli hozzátartozó betegsége.


Meg kérdés, hogy ez milyen út. Ha jól értem, valami iskolai kirándulás. Itt általában cserélhetőek a személyek, szóval ha valaki beugrik helyetted, az nem szokott költséggel járni.

2017. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!