Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit csináljak, ha elhagytam a...

Mit csináljak, ha elhagytam a biztosítási ügynök bizonyítványom?

Figyelt kérdés
Soha nem dolgoztam benne. De most postai alkalmazottként nagy szükségem lenne rá, mert ,ha betudnám mutatni (legalább a másolatát), akkor nem kellene biztosítási vizsgát tennem a postánál. Anno az ING-nél végeztem, a vizsgát viszont Budapesten tettem a PSZÁF-nál. A tanfolyamat nem konkrétan az ING tartotta, hanem külsős emberek, akiknek a telefonszámuk sincs meg.

2017. ápr. 19. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudnad a vizsgahelyen kikerni a bizonyitvanyt ujra?
2017. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem tettem hozzá, hogy fogalmam sincs, hogy hol voltam. Úgy vittek fel és egyáltalán nem ismerem Budapestet.
2017. ápr. 20. 09:13
 3/3 xswerdy ***** válasza:
ha ez egy PSZÁF vizsga, akkor a nyilvántartásnak meg kell lennie a PSZÁF utódánál, az MNB-nél.
2017. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!