Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen biztosítást kössek?

Milyen biztosítást kössek?

Figyelt kérdés
Életbiztositás és egészségbizt. gondoltam.. Hogyan müködnek ezek a befizetések, ha havonta 10.000,- Ft-ot fizetek 10 évig, akkor milyen biztositást nyujt. Elkezdtem utána olvasni, de annyi info van róla hogy belevesztem. Net-en már rákerestem, inkább az érdekelne hogy másoknak mi a tapasztalatuk.
2017. ápr. 19. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Ezt javaslom, kimagaslóan jó ajánlat a piacon:

[link]

2017. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én egy "egyszerű"/átlagos biztosítást kötöttem először. A K&H-nál az élettárs biztosítás. Havi 2500-at fizetek, és a tipikus dolgok bekövetkeztekor fizetnének, mint pl. csont repedése vagy törése, kórházba kerülés, műtét, baleseti bénulás, baleseti halál. Aztán megkötöttem az E-on biztosítását is, az egy kis havi 900 forintos, az is hasonló dolgokat után fizet.
2017. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy milyen biztosítást érdemes kötnöd, az több dologtól is függ, pl hány éves vagy, milyen célból szeretnél kötni, mik az elvárásaid, milyen pénznemben, stb. Tudom, ezek nem mind publikus adatok... Nekem több biztosításom is van, forintos és eurós, meg vagyok velük elégedve, egyik sem tőzsdei alapú.
2017. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel egy szakembert,aki segít neked,mert ma már egyedi igények szerint össze tudják állítani neked a biztosításokat.Ha csak biztosítást szeretnél akkor ennyiből már igen komolyat tudsz kötni,de ha némi pénz meg akarsz takarítani akkor érdemes kicsit hozzátenni.Nekem külön van biztosításom és külön megtakarításom,szerintem így a legcélszerűbb és átlátható.Én az Allianz egészség és életbiztosításait javaslom neked.
2017. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!