Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi ilyenkor a biztosítók...

Mi ilyenkor a biztosítók gyakorlata?

Figyelt kérdés

Kötelező felelősségbiztosításra lennék kíváncsi. Ha eladom az autómat, de még kb. augusztusig él rá a biztosítás, akkor a fennmaradó időre szóló biztosításomat valamilyen módon átvezetik a leendő új autóm biztosításába(ha mondjuk ugyanannál a biztosítónál kötném), vagy buktam azt a részt?

Édesapám azt mondta, hogy szerinte azt valamilyen formában visszaadja a biztosító, hisz végülis


2017. ápr. 24. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ndm vezetik sehova, viszadizetik idoaranyosan.
2017. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ. ment a zöld kéz :)
2017. ápr. 24. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérheted hogy a fennmaradó összeget átkönyveljék az új biztosításra,amennyiben nem kéred akkor a fennmaradó részt visszautalják,vagy postai úton a címedre kifizeti a biztosító.
2017. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,az átkönyvelést csak akkor tudod kérni ha ugyanannál a biztosítónál kötöd meg az új szerződést is.
2017. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!