Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nekem lesz valaha saját...

Nekem lesz valaha saját lakásom, vagy a kapitalista rendszer alanyi jogon lökött ki a rendszeréből mert nem tanultam programozónak hogy HITELRE vegyek még úgy is lakást?

Figyelt kérdés
Hogyan szerezzen magának lakást egy fiatal? Kapitalista rendszerben? Menjek É-afrikába egy önellátó farmot nyitni ? :( Elmennek a legszebb éveim, és itt rothadok a szülői házban MINT EGY RABSZOLGA! NEM AZ VAGYOK!
2017. ápr. 24. 17:31
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

A rendszert idézőjelbe kellett volna tenni.


Jelen idők előtt mindig volt megfizethető lakhatás Európában, békeidőben.

2017. ápr. 24. 17:37
 2/40 anonim ***** válasza:
52%
Tanulj ki piacképes szakmàt vagy vegyél el egy gazdag vénasszonyt.
2017. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

De milyen piacképest? Budapesti vagyok. 15 millió egy 8. kerületi putri. 200E nettóval hitelre se tudod megvenni 20 évre hogy még élsz is meg albérlet. Főleg ha egyedülálló vagy, én meg családod soha. Ebben a korban. (mármint 2017 ben.)


Az öregek is 85 éves rokonjaim, 3 örökölt telkük van 23 milliós összértékkel, mert fogy a népesség és örököltek, de inkább nézi ahogy áll üresen de ki nem adja. Mások az utcára kerültek. Miattuk.

2017. ápr. 24. 18:02
 4/40 anonim ***** válasza:
67%
örülj, hogy a szülői házban rohadsz meg, nem a híd alatt.
2017. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Miért is örülnék??? Az őskorban rohadtak meg a híd alatt. Akkor miért örülnék? Az olyan alap? EURÓPÁBAN ÉLÜNK!!!



Válaszokat várok.

2017. ápr. 24. 18:16
 6/40 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Én úgy mondanám, hogy valószinűleg nincs meg hozzá az eszed. Főleg azért, mert az energiádat másra pazarlod, például f**ságokon gondolkodsz. Úgyhogy biorobotként fogsz megrohadni egy panel 10. emeletén.
2017. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
70%

Mindjárt le leszel Balázskázva.


Nekik mindenki Balázska, akinek nem tetszik a kelet európai vadkapitalizmus.

2017. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

"Én úgy mondanám, hogy valószinűleg nincs meg hozzá az eszed."


Honnan tudod? Lehet bármennyi IQ ja is bárkinek, ha nem örököl lakást és van protekciója vagy megy ki külföldre vagy támogatják a szülei hogyan? Épp erről szól a kérdés. Akkor válaszolj.!!


" Főleg azért, mert az energiádat másra pazarlod, például f**ságokon gondolkodsz. Úgyhogy biorobotként fogsz megrohadni egy panel 10. emeletén."


Miért fäszság? Az miért fäszság, hogy a jövőm érdekében teszek föl kérdést.?! Vagy ahhoz kéne észnek lennie, hogy hogyan lopjak-raboljak-verjek át embereket? Menjek le az 1. emeletre, és írassam alá a fogyatékos félig vak nénivel a szerződést hogy rámhagyja az ingatlanját és mondjam azt hogy 2 milliót nyert és át kell vennie a levelet az értesítésről? Nem fogom.


Utolsó: Igen, aki a kapitalizmust bírálja az ilyen.

2017. ápr. 24. 18:42
 9/40 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudni.


Nem tanultam programozónak (elektroműszerész lennék),

mégis keresett vagyok a saját területemen, azokon is,

amiket papír nélkül sajátítottam el. És ahelyett, hogy

hisztiztem volna, átgondoltan összehoztam egy családi

házra valót (amit egészségügyi okok miatt eladtam, és

hazaköltöztem szüleimhez, amíg meg nem gyógyulok, már

ha meg fogok.)


Szóval nincs lehetetlen.


Akinek van esze, az használja, és viszi valamire.

2017. ápr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%

Pl tanulj villamosmérnöknek,programozónak,tanulj meg angolul es nemetul tàrgyalàsi szinten.

Képezd magad,vagy PLC/CNC programozónak tanulj,esetleg gazdasàgi matekosnak,nemzetközi jogásznak.


Ez van ne 200E nettót keress,érd el a 600k-t.

Mit teszel ezért?

Mennyit tanulsz naponta?

Milyen képzéseket néztél ki?

Nyelvekben melyik megy felsõfokon?


Miért ragadsz meg itt?


Ha nincs piacképes tudàsod 200E nettó marad és a nélkülözés.

2017. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!