Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosításon belül el...

Lakásbiztosításon belül el lehet valahogyan intézni azt, hogy a laptopra fizessenek?

Figyelt kérdés
Leesett az ágyamról a laptop. Azóta se kép, se hang. A kijelző összefolyt, a gép nem indul. Lakásbiztosításban ezt tudom valahogyan intézni? Esetleg valakinek hasonló este?
2017. máj. 2. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, pontosan minek hívják, a mi lakásbiztosításunkban van olyan, hogy ha a gyerek lelöki a tévét akkor is fizet. Vagy a kutya. kérdezz rá a biztosítódnál, vagy olvasd végig a kötvényt. Alapesetben nem hiszem, hogy jár hozzá, külön opció volt.
2017. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én lakásbiztosításból a legmagasabb csomagot kértem, ennyit tudok. Azért köszi a választ :)
2017. máj. 2. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha felelősségbiztosítási rész is van benne, és esetleg így esett le, akkor van esélyed, de vigyázz, mert 5 napon belül hivatalosan be kell jelentened a káreseményt.
2017. máj. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MaxDom ***** válasza:

Általában kiegészítő fedezetként lehet kötni "okos" vagy mobil eszközökre biztosítást. Ezek általában önrészesek és van felső térítési határ is, de fizetnek egy egyszerű leesésre is (akkor is ha pl. a mobilod beesik a WC-be :-))

A laptopot is állják, de meg kell nézni, milyen fedezeti elemek vannak a kötvényeden és azok részletezését a biztosítás "Különös feltételeiben". 5 napon belül bejelenteni, leírod, mi történt, fényképeket csatolsz és várod a kárszakértőt. Sok sikert!

2017. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!