Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melódiák vagy Fürgediák?

Melódiák vagy Fürgediák?

Figyelt kérdés

Melyik célszerűbb diákmunka keresésre?

Tapasztalatok?



2017. máj. 10. 17:20
 1/4 anonim válasza:

Attól függ melyik város,milyen munkát keresel. Érdemes egyszerre több szövetkezethez is beregisztrálni.

Vagy saját szakodon belül keresel gyakornoki állást? Nézelődj a honlapjukon,milyen munkákra keresnek embereket. Neked mi tetszik? Érdemes több munkát is kipróbálni.

2017. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Függ attól nagy mértékben, hogy milyen munkákat szeretnél, meg kell nézni, hogy melyik mit kínál, melyik az, amelyik több olyan munkát kínál, ami kedvedre való és hogy alapból melyik a szimpibb. Akár mindkettőhöz regisztrálhatsz. :)

Én Melódiáknál vagyok, teljesen meg vagyok elégedve, habár még nem sokszor dolgoztam, de eddig nem volt baj és szerintem tök jó munkák szoktak lenni! :) Fürgediákkal pedig nincs saját tapasztalatom.

2017. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyileg mindketto adott, koszi, utananezek!:)
2017. máj. 10. 17:44
 4/4 anonim válasza:

Melódiáknál vagyok, van itt fürgediák is de az MD hirdette azt a munkát ami érdekelt. Nem volt velük még semmi negatív tapasztalatom.

De mindkettőnek van online felülete ahol az aktuális munkákra rá tudsz keresni ;)

2017. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!