Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha biztosítót akarok váltani,...

Ha biztosítót akarok váltani, bármelyik alkuszhoz bemegyek ingyen megcsinálja?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 07:34
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Elvileg igen, bár úgy még sose váltottam, hogy bementem személyesen az alkuszhoz. Online felületen ingyenes, sőt néha ajándékot is kaphatsz (biztositas.hu-n pár éve volt pl Agip tankolási kedvezmény kártya - Agip viszont már nincs, most nem tudom van-e másmilyen).
2017. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miert kene alkuszhoz bemenni? maga a biztosito nem ingyen csinalja?
2017. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Netrisk-nél van ügyfélszolgálat ahova be tudsz menni.

De fel is hívhatod őket vagy kérhetsz visszahívást tőlük és akkor a callcenter megcsinálja neked, tehát nem kell személyesen bemenni.


Nyilván nem b iztosító lapjára akarsz felmenni mert az érdekel, hogy ki az olcsóbb, illetve nem akarsz szarakodni a felmondással meg mindennel.

viszont alkuszi nyomtatványt alá kell majd írnod. Azt lehet faxolni is, vagy postázni, vagy személyesen, vagy scannelve feltölteni.

2017. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenki válaszát!
2017. jún. 9. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!