Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » ING Kronosz Garantált Eurós...

ING Kronosz Garantált Eurós biztosítás 2009. Hibáztam vele?

Figyelt kérdés
Üdv! 2009-ben kötöttem egy ING Kronosz Garantált Eurós biztosítást,25 évre. Lassan kezek rájönni, hogy jobb helye is lett volna. Azt, hogy sosem fogom látni azt amit befizettem, kezdem megérteni, de mi a buktatója? A lejáratkor lesz egy jó nagy életbiztosításom, de addigra pénzem is lesz. Értelmes válaszokat köszönöm előre is.

2017. jún. 29. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni jelenleg mennyi a visszavásárlási ára. Magyarul mennyi van a számlán. Gondolom azt az üzletkötő "elfelejtette" közölni, hogy ha esetit fizetsz ahhoz könnyen hozzá lehet férni, helyette beraktad az egészet amit félre tudsz tenni. Az hogy nem látod amit fizettél nem hinném hogy igaz, max ha lejjebb van az árfolyam mint 2009ben amit nem hiszek így látatlanban. (azért kell diverzifikálni). Ilyeneknél az első pár évben szokott költségelvonás lenni, de 8 év alatt már van bőven a számlán. Érdeklődj utána.
2017. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!