Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyek a jobb, nagyobb biztosí...

Melyek a jobb, nagyobb biztosítók ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Néhányat persze én is tudok.


Melyek azok, amelyeknek az ajánlatát mindenképpen érdemes meghallgatni, ha komolyabb, hosszútávú biztosításban gondolkodom?

Melyikkel milyen tapasztalatotok van?



2017. júl. 4. 00:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lakásbiztosításnál pl a felelősségbiztosítás összege nagyon fontos, min 20MFt felett legyen.
2017. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi. De feltűnt, hogy ez egyáltalán nem volt válasz a kérdésre?
2017. júl. 4. 12:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az Allianz,Aegon,NN,Generali.És nagyjából ennyi.Ha megtakarítást szeretnél akkor a TKM mutatókat hasonlitsd öszze,a mabisz honlapján nagyszerűen le van írva.Az alapján az Allianz a legkorrektebben árazott termék.Lakásbiztosításnál az Allianz és az Aegon ami korrekt.Nekem minden az Allianznál van és meg vagyok elégedve.
2017. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi, erre voltam kíváncsi.


Mindenképpen érdeklődöm többnél, csak tudni akartam, hogy merre induljak.

2017. júl. 4. 18:15
 5/18 anonim ***** válasza:
A felsoroltakon kívül Uniqa még esetleg.
2017. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Azért írtam az elsőt, mert ha megnézed, mennyi a felelősség rész az Allianznál (talán 5MFt), Generalinál min 10, akkor láthatod, ki mennyire gondolja komolyan a védelmed.
2017. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mik az elvárásaid, mik a fontossági szempontjaid. Nekem pl. az eddig nem említett társaságnál vannak tőkegarantált életbiztosításaim, már 10 éve és elégedett vagyok velük. Hozzáteszem, hogy értek is hozzá, van viszonyítási alapom.
2017. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6-os nem tudom mit rugózol ezen a felelősségen,nem is ez volt a kérdés,de had mondjam el hogy ha a lakásbiztosításra gondolsz,nincs is 5 milliós felelősségbiztosítás,10 millió a minimum! :)Tájékozódj mielőtt ostobaságokat írsz.
2017. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ha már szóba jött: A felelősségrész az, hogy mennyire becsüljük a biztasítandó dolog értékét?


Egyébként nekem az, hogy egy betegség, munkakiesés esetén jól fizessen a biztosító, az fontosabb, mint az, hogy halálom esetén sokat kapjon a kedvezményezett. Ugyanis nincs gyerekem. És nem is várható. És persze az is fontos, hogy a fel nem használt pénz megtakarításként visszakapjam a végén. Jól fog az jönni a nyugdíjas években, ha lesz még akkor egyáltalán nyugdíj.

2017. júl. 10. 08:55
 10/18 anonim ***** válasza:

A betegség, baleset és a munkahely elvesztése esetén főleg a balesetbiztosítások fizetnek, és elég jól, persze sok mindentől függ.


Ha nyugdíjat szeretnél, akkor köss nyugdíjmegtakarítást, amiben általában kevés a baleseti/haláleseti térítés, cserébe biztonságosan befektetik a pénzedet.

2017. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!