Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egészségügyi biztosításról...

Egészségügyi biztosításról csekk (NAV) mikor érkezik meg?

Figyelt kérdés
Augusztus 4-étől saját magamnak kell állnom a TB-met, így interneten keresztül (ügyfélkapun) kitöltöttem az űrlapot, miszerint attól az időponttól én fizetem. Házhoz kértem csekket, ez mikor szokott megérkezni? Kb. hanyadikán?
2017. aug. 6. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok... Amint feldolgozták, meg fogod kapni a csekkeket. Egyben az egész évit, szóval nem havonta.
2017. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ugye elèg havonta fizetni? Nem akarok előre egèsz èvit, mert lesz kèsőbb munkám.
2017. aug. 6. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, havonta, és utólag, úgy rémlik, 12-éig. Vagyis az augusztusi majdnem teljes hónapot majd szeptember 12-ig, szóval ha időközben találsz munkát, akkor csak addig fizeted, amíg biztosított nem leszel.
2017. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!