Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik lakásbiztósítónál...

Melyik lakásbiztósítónál érdemes szerződést kötni? Melyik a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha társasház, kérdezd a közösképviselőt, mert úgy olcsóbb, meg kedvezmény, meg hasonlók.
2017. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztositas.hu
2017. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Ilyen, hogy lakásbiztosító nincs, csak biztosító!

Aegon, Allianz, Generali. Ők a 3 top biztosító. Ilyen posta meg társai biztosítókhoz ne menj!

2017. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Ilyen posta meg társai biztosítókhoz ne menj!"


Miért ne menjen?

2017. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert ne menjen :D Jól mondja a másik válaszoló.Legyen elég csak annyi és úgy mindenki jól jár.
2017. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös, nem mondhatnám, hogy érdemben hozzátettél akár a kérdező kérdéséhez, akár az enyémhez (4-es)

Tudod azért kérdeztem, mert én a Postánál biztosítottam a lakást és érdekelne, hogy miért nem jó, mi a baj vele?

2017. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha károd lesz akkor derül ki, hogy mennyire jó a biztosító.
2017. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ha károd lesz akkor derül ki, hogy mennyire jó a biztosító."


Na látod, épp ez az, amit el akarok kerülni: hogy akkor essek pofára... (én kérdeztem, miért ne menjen a posta biztosítójához)

Mert más ember kárán tanul az okos... :-) Lehet, hogy ha érdemi választ kapnék, miért ne menjen, akkor fontolgatnék egy biztosítóváltást.

2017. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján az Aegont ajánlom. Kár esetén korrektek voltak, többször is. Az is igaz, hogy érdemes egyeztetni a társasházzal, hogy ne köss ugyanarra te is, ami a társasházi biztosításban már biztosítva van.
2017. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Farkas999 ***** válasza:
Lakásról, vagy házról van szó? Társasháznál csak az ingóságra kell kötnöd, ami nagyon olcsó pl. az Uniqa-nál.
2017. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!