Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » AIG biztosítót ismeri valaki?

AIG biztosítót ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Baleseti életbiztosítást akarok kötni, és az AIG biztosítónál jónak tűnő ajánlatot láttam, de még sose hallottam róluk.

Megbízható?


2017. szept. 17. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy világcég.
2017. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az AIG Europe Limited a továbbiakban nem köt új szerződést Magyarország területén.


A nemzetközi biztosítási programok ügyfeleinek kiszolgálására az AIG stratégiai megállapodást kötött a Colonnade Insurance S.A.-val.

Amennyiben kapcsolatba szeretne lépni a Colonnade-del kérjük keresse fel a weboldalukat: colonnade.hu


Amúgy írd be a google keresőbe és mindent megtudsz.

Van itt magyarországon éppen elég /3-4/ nagyhírű,régi biztosító.Az nem jó?

2017. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Baleseti életbiztosítást" - magyarul balesetbiztosítást?


[link]


ennél jobb? ;)

2017. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.: nem olvastam el a kezdőlapot :D -.- de akkor ezek szerint ott a Colonnade


3.: Union, amit linkeltél, azt írja, hogy évi 42 eFt és baleseti halálra fizet 10 mFt-ot. Ennél éves díj 13 eFt és ugyanúgy 10 mFt. Mondjuk ebben nincsen pl. "normál" csonttörés vagy kórházi napi térítés, de ezt a fajtát nézem, akkor is éves 30 eFt, baleseti halálra 8 mFt. Csonttörés Unionnál 200 eFt, másiknál 500 eFt, kórházi térítés Unionnál 10/nap, másiknál 8/nap, Unionnál viszont sokkal több a maradandó egészségkárosodás.


A mostani biztosításomat akarom lecserélni, de mellette van még egy kicsi biztosításom, plusz a munkahelyem is biztosít, így kifejezetten az olcsó, de baj esetén kedvezőnek tűnő megoldást keresem, így pedig az AIG/Colonnade kedvezőbb lenne nekem.

2017. szept. 18. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:

De olvasd el rendesen.Nem értékesít már magyarországon,csak a meglevő szerződések kezelését vették át.

Nézz körül a piacon,de ne a neten,hanem a biztosítoknál személyesen.

2017. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi náluk vagyunk, kb 4 éve van a családi baleset biztosítás náluk. Nagyon jó a havi díj, bár még sosem történt semmi (szerencsére), így nem tudom, a kifizetés milyen.
2017. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!