Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit lehet tenni ha a biztosító...

Mit lehet tenni ha a biztosító nem akar fizetni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Galaxy s6 készülék, gyári új korában lett rá (teljeskörű) biztosítás kötve

Meghibásodott bevittem a Samsung szervízbe (Nyugatinál) kaptam rá árajánlatot x ezer forint,

biztosítós azt mondta rendben,

az ujjlenyomat olvasó nem működött továbbra sem,

visszaadtam kiderült hogy alaplapcsere is +ca. 100000 Ft

Megkérdeztem a biztosítóst azt mondta ha belefér az x ezerbe akkor mehet az alaplapcsere is (dehát nyilván nem fér bele és ezt leírtam neki h az plusz költséggel jár)

Ilyenkor mit lehet tenni, a biztosítós megtagadhatja, hogy fizet???

A szervíz képtelen volt megszerelni 1 hónap alatt, a biztosítós nem fizet, telefonom nincs 1 hónapja!

Valaki segítsen légyszives, hogy hogyan lehet ebből jól kijönni...



2017. szept. 21. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős a teló?

érte valami káresemény (külső behatás), vagy csak úgy "magától nem működik"?

2017. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xswerdy ***** válasza:
el kellene olvasni, hogy mni van a biztosítási kötvényben. Bejelentetted a kárt? Arra kell egy választ küldeniük.
2017. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a biztosítós azt mondta rendben rész a kár bejelentésre vonatkozott...

a kötvényben nincs beleírva h lenne összeghatár

az eset konkrétan úgy történt, hogy kárbejelentés, bevittem a hivatalos szervízbe, kaptam egy árajánlatot, ezt a biztosító elfogadta, majd úgy javították meg, hogy nem működött az amivel bekerült, erre nem vettem át mondtam javítsák meg, erre kaptam egy új árajánlatot alaplapcserével (az eddigi ár +100k Ft), amire a biztosító azt mondta h lehet alaplapcsere ha belefér az eredeti árba

tehát: a HIVATALOS SAMSUNG MÁRKASZERVÍZ képtelen volt megjavítani 1 hónapig, a biztosítós meg nem akar fizetni (a kötvényt többször átnyálaztam, ilyen pont nincs benne, van természetesen alkalom amikor nem fizet, de olyan nincs hogy csak x ezret fizet)

ezzel mit lehet kezdeni?

2017. szept. 26. 00:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor vetted a telefont? Mi a hiba? Mi a hiba oka?
2017. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ettől pontosabban nem tudom leírni az egész élettörténetem csak nem osztanám meg ha nem baj, de végül is nem számít már, mert megoldódott, de ennyit ér a gyakori kérdések... kapsz 3 kommentet amiben 3 kérdés/komment legalább van és semmi használható infó
2017. okt. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!