Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ma voltam az Aegon biztosítóná...

Ma voltam az Aegon biztosítónál állásinterjún, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szóval elmondták a dolog mézes mázas részét hogy mennyi jutalék jár bizonyos biztosítás kötése után meg ha felvesznek akkor mehetek Pestre tanfolyamokra és ott is mennyi pénzt kapnék ha elvégzem mindet, kérdés hogy milyen tapasztalat van annak aki már dolgozott/dolgozik ott és elvégezte-e a tanfolyamokat?
2017. nov. 20. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Sales-es beállítottságú vagy, vagy egy érettségizett, semmihez nem értő nyámnyila antiszoc valaki? Ettől függ az egész.
2017. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szakmai irányú érettségizett ,semmi közöm az ilyen biztosítós dolgokhoz meg nem tudom mindenféle szarságot rátukmálni az emberekre.
2017. nov. 20. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia.

Akkor ez a munka nem neked való. Jutalékos rendszer, vállalkozóként. Nem ajánlom.

2017. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

"semmi közöm az ilyen biztosítós dolgokhoz meg nem tudom mindenféle szarságot rátukmálni az emberekre."


Hagyd az egészet a francba,már rossz a hozzáállás,a hozzád hasonlók itt életképtelenek lesznek,nem azért mert a szakma nem jó,szerintem megvan a maga szépsége,de én nem vennélek fel.Ha szerinted ezek a biztosítások szarságok akkor miért is voltál állásinterjú? Ide képzett,gondolkodó emberekre van szükség.Mehetsz például árufeltöltőnek egy multihoz,ott nem kell "szarságokat" rátukmálni senkire,gondolkodni sem nagyon kell.

2017. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

"szakmai irányú érettségizett ,semmi közöm az ilyen biztosítós dolgokhoz meg nem tudom mindenféle szarságot rátukmálni az emberekre."


akkor felejtsd el. Főleg ha a termékben sem hiszel, és en bloc szarságnak nevezed a lakásbiztosításokat, megtakarításokat, rokkantsági kockázati biztosítást stb.

2017. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
37%
Ne foglalkozz a bunkó hozzászólókkal. Attól mert nem akarsz rátukmálni emberekre ilyesmit, nem vagy életképtelen. Aki azt a választ írta, valószínűleg pont ilyesmit csinál és sok kudarc éri. Ez a munka emberi kapcsolatok építéséről szól, semmi gond azzal ha nem ilyen típusú vagy, nem vagy kevesebb. Én dolgoztam hasonló helyen, azok a típusú emberek akik ezt csinálják erőszakosak és bárkin átgázolnak. Én nem kedveltem őket, érzelem nélkül csinálják és ez a "munka drukk" a magánéletükre is átragad. Biztos találsz mást.Sok sikert!
2017. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó,amit leírtál az nem igaz,8 éve csinálom és nem gázolok át senkin,nem vagyok gátlástalan,jó lenne mostmár rendet tenni itt egyes emberek fejében,hogy ez is ugyanolyan szakma,mint bármely más,mi is azért dolgozunk mert esetleg szeretjük,értünk ahhoz amit csinálunk és nem utolsó sorban hogy a családunkat eltartsuk,vagy mások nem kapnak pénzt a munkájukért?Nagyon szánalmas ez a hozzáállás,és megtisztelő egyesek irigysége is,de csak azok fröcsögnek itt a biztosítási szakmáról akik vagy nem alkalmasak rá,vagy irigyek mások teljesítményére,ez van,ez mindenhol fellelhető magatartás.Teljesen átlagos ember vagyok.Valószínű te sem tudtál érvényesülni a szakmában,ezért könnyebb minősíteni azt aki pedig igen.
2017. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
70%
Habar agresszivnak tartom az ilyen tipusu embereket mint te is (amit mar az elso kommentelo bizonyitott, mielott barmit irtam volna) nem tartom tisztessegtelen munkanak, es nem nezem le. Viszont aki nem szereti ezt csinalni, nem eletkeptelen,es nem csak multiknal lehet arufeltolto es tarsai... Az meg egyenesen rohej hogy azt gondolod csak az ertekesitok gondolkodnak. Nevetseges. Talan nem lenne ilyen rossz a megitelesetek ha nem egybol tamadnatok. Egyebkent aki feltette a kerdest nem minositette az ebben a munkakorben dolgozokat (veletek ellentetben, illetve velem habar en mar ratok reagaltam, de en is szemelyeskedtem), a munkat minositette. Keves ennel stresszesebb munka van mint ez a folyamatos teljesites miatt. Lathato az eredmenye. Tovabbra sem itelem el ezt a fajta munkakort. Egyebkent meg az ilyen tipusu emberek ertekesitenek jol, hidd el sok ilyet lattam.
2017. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

ne.

annyi más van, nem neked való

2017. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!