Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 2017 szeptemberében lettem...

Kriki2002 kérdése:

2017 szeptemberében lettem középsulis. A szüleim most vállnak el, és a kolesszal van kapcsolatos kérdésem. Ezek megoldhatóak?

Figyelt kérdés

Koleszos akarok lenni,de úgy hogy ugyan azon a településen lakok mint ahol a suli van.Ezt a döntést azért hoztam meg,mert a szüleim el fognak válni.Anyukámmal maradok.Ő viszont négy műszakban dolgozik,és sokszor nincs itthon és mindig egyedül vagyok itthon.Állítólag (az a baj hogy ezt nem tudom) a Gyámügyesek nem néznék azt jó szemmel hogy én mint 15 éves gyerek sokszor itthon vagyok egyedül.És a szüleim kedden mennek tárgyalásra és ott derülne ki hogy ezekkel az érvekkel koleszos lehetek-e.

Köszönöm.



2018. jan. 21. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Kicsit zavaros a kérdés, mert nem igazán értem, hogy mi most a probléma.

Elvileg a sulid határozza meg - pontosabban a kollégiuma -, hogy helyi lakosként lehetsz-e a kollégium lakója.

Ez nem kizárt, Budapesten tudok olyan iskoláról, ahol ez simán megoldható volt. Szerintem beszélj az osztályfőnököddel meg/vagy a kollégiumi tanárral/igazgatóval, esetleg édesanyáddal együtt, és ki fog derülni, hogy lehetséges-e avagy sem.

2018. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!