Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kockázati életbiztosításról...

Kockázati életbiztosításról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék kötni a férjemnek (és talán magamnak is), ha esetleg valami történik, legalább az anyagi katasztrófától a család védve legyen. Nem akarok befektetéssel összekötöttet, ha nincs baj, hadd vesszen az összes pénz, de biztos legyek benne, ha történik valami, az élők megkapják mindenféle hercuhurca nélkül azt az összeget, ami ígérve van. Van ilyen biztosításotok, mennyit fizettek, hol kötöttétek? Akinek már használnia kellett, simán ment a kifizetés? Milyen apróbetűs részek lehetnek, amiért az egész mégsem olyan egyszerű, mint elképzeljük?

Privátban senki ne keressen, most nem tanácsadók segítségét kérem, hanem ügyfelek tapasztalatai érdekelnének.


2018. febr. 4. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez a tuti. Olvasd el figyelmesen.


[link]

2018. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kapo1588 ***** válasza:
igen én is a kiszámolósat akartam ajánlani, 5-6 ezer ftért szerintem ez a legnagyobb összegű biztosítás és fix. merem ajánlani
2018. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már régóta a Providenciánál van minden biztosításom, eddig még mindig korrektül intéztek minden ügyemet: ablaktöréstől az életbiztosításig. Amikor táppénzes voltam visszatérítést kaptam a díjból (volt ilyen kockázati elem), díjmentesség keresetképtelenség idejére, ínszalag szakadáskor kifizették amit a vizsgálatra költöttem. Tehát amit kértem mindent. Attól függ milyen kockázati elemeket tetesz bele. Betegség, rokkantság, haláleset, stb
2018. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos apukámét már intéznem kellett, messzemenőkig korrekt volt az eljárás. Igaz, hogy megtakarítási része is volt, de a klasszikus tőkegarantált, nem a befektetési egységekhez kötött. Nekem is van ilyenem, az pl 20 rettegett betegségre szóló védelemmel is rendelkezik.
2018. febr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Én is ilyesmiben gondolkodom, nem csak sima balesetiben. A betegségek nagyobb eséllyel megtalálnak, mint egy baleset.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az ötleteket!

2018. febr. 7. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:

A kiszámolósnál van jobb.

olcsóbb is van és azonos árszinvonalon magasabb szolgáltatást nyújtó is van.

2018. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik jobb mint a kiszamolos? Mutass ugyanannyiert jobbat vagy ugyanazt olcsóbban, érdekelne! Pont most gondolkodom, hogy belépek oda, de ha tényleg van jobb érdekelne és szerintem a kérdezőt is! Köszönöm!
2018. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismereteim szerint (én is szét szoktam nézni mielőtt kötök) azonos szolgáltatásért nagy árkülönbségek nincsenek a biztosítók között. Inkább abban van különbség, hogy milyen csomagokat állítanaak össze. Így viszont már a választás nehezebb, viszont mindenki átgondolhatja, hogy melyik kockátatra esélyesebb
2018. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!