Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelező biztosítás- miért...

Kötelező biztosítás- miért emelkedett ennyit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha nem is a legmegfelelőbb kategória, de valamelyest mégis ide tartozik. Másnál is ilyen drasztikusan emelkedett a kötelező? Eddig 17.000 ft körül fizettem. Ma az évfordulós csekk 24.000ről szól. B3ban vagyok, ez az ár balesetivel együtt értendő. Éves díjfizetés. Valami észrevétel?😔
2018. febr. 19. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

B10-ben vagyok hosszú évek óta, nem váltottam biztosítót, nem volt balesetem, nekem így alakult:

2016 13000/év

2017 24000/év

2018 32000/év


Erős a gyanúm hogy lepaktáltak a biztosítók fejesei.

2018. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Az értesítő indexben előre kiküldik,hogy mennyi lesz.

Miért nem váltottál?

Miért csekken intézed,2018 van!

Neten pikk~pakk megoldható.

2018. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te sem jártál jobban!😔
2018. febr. 19. 21:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Kikalkuláltam, más biztosítónál sem lenne olcsóbb! Csak nem értettem, miért alakul így. A kifizetés mikéntje a legkevésbé sem zavar: a csekk előállításának díja- amivel érvelhetnél- sajnos a legelenyészőbb tétel! Másodsorban nem vagyok függelmi viszonyban a virtuális ügyintézéssel.
2018. febr. 19. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Ez úgy van kitalálva ,hogy a bizositó járjon jól .

Így van ez a gépjárműadónál is .

2018. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
mivel kötelező bármekkora lehet az ember fizeti. Igen, nagyon megemelték,s már váltani se érdemes, mert az is drága vagy drágább.Ugyanezt tapasztaltam én is.
2018. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Nekem olcsobb lett. 113-at ajanlott a jelenlegi biztosito. 60 volt. Masik biztositonal 50 lett egy evre, egyben. Online toltottem ki.


Nekem is az az eszrevetelem, hogy itt valami simliskedes megy. Szepen elosszak maguk kozott a nyereseget. Egyik evben az egyiknek, masik evben a masiknak. Azert van az, hogy egyazon biztosito soha nem ment a jelenlegi biztositasi osszeg ala.


Igy szepen kiegyenlitodik az egesz.

2018. febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal olcsobb lett. Viszont az hogy mikor mennyi az nem azon mulik hogy a vezer felkel es gondol egyet. Mivel sok a gepjarmukar, ki kell kalkulalni hogy nekik se legyen veszteseges mivel ahogy itt senki, ugy a biztosito sem nonprofit szrvezet. Pl ha megno a forgalomban levo autok atlagerteke, mennyisege, tobb a baleset akkor emelkednek a dijak is.
2018. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!