Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyibe kerül KB.1991-es...

Mennyibe kerül KB.1991-es 800cm3-as Maruti biztosítása, ha 31éve van jogsim?

Figyelt kérdés

31 éve van jogsim, kocsi még nem volt a nevemen. Soha semmi vezetéssel kapcsolatos büntetésem nem volt.

A maruti a neven lenne.

1991-es semmi baja

800cm3 a kocsi


Az érdekel körülbelül mennyi lenne így az éves biztosítás díja? Hol érdemes kötni?


Nem igazán értek hozzá, azt se tudom, ezt, h szokták megadni, h éves vagy negyedéves ár. Szóval aki írja az árat kérem írja már, h ez éves ár vagy negyedéves.


Esetleg ha valaki tudja, h a műszaki KB. mennyibe ekrülhet az írja már meg. Ugyan ilyen adatokkal, h semmi baja a kcosinak 26 éves, 800cm3-as.


Ezek csak úgy körülbelül érdekelnének, h mennyi. Tudom, h pontosan árat nem tudtok írni.


Nagyon köszönöm :)



2018. márc. 19. 22:15
 1/4 belapus ***** válasza:

Egy kalkulátort ( pl. Netrisk ) volna érdemes kitölteni.

A bonus-malus besorolásban ( jó eséllyel ) kezdőként fogsz szerepelni, hiába van régóta jogosítványod.

A fizetési mód befolyásolja a díjat.Legkedvezőbb talán akkor, ha éves befizetést választasz, díjlehívással.

2018. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugyan hagyjuk már

Rossz kalkulátorok. 10 percig töltögetni.

Ajándékba kapnám a kocsit.

Meg írtam azt is , h csak kb. érdekelne, h mennyi lehet.

2018. márc. 20. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 10.000-től akár 200.000,-Ft-ig is terjedhet. Ha netalán egy netrisket töltesz, még számolj a baleseti adóra is. Vagy menj fel akár a www.allianz.hu oldalra, ott néhány alap adattal kiadja, hogy mennyi lenne a díj. Sokmindentől függ :) Szóval az ilyen kb ajánlások amiket ide írnának, nem lennének pontosak. Kalkulálj, még ha időbe is telik, és kapsz egy pontos összeget :D
2018. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Rossz kalkulátorok. 10 percig töltögetni.

Ajándékba kapnám a kocsit.

Meg írtam azt is , h csak kb. érdekelne, h mennyi lehet."


Amíg ide kiírtad ezt a kérdést, illetve nézegeted a kérdésre adott válaszokat, már régen kalkulálhattál volna árat, nemde?

kb árat akarsz? minek? ha ajándékba kapod a kocsit úgyis kell rá kötnöd biztosítást.

Meg majd szerinted ideírod az adataidat, melyek hiányosak is egy kalkulációhoz, valaki itt majd kifogja neked számolni a díjat amíg te várod a választ? ugyan már....

2018. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!