Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A független nyugdíj-megtakarít...

A független nyugdíj-megtakarítási tanácsadók mennyire jók?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleményére lennék kíváncsi, akiknek van már tapasztalatuk velük. Valóban hatékonyak, segítenek megtalálni a legideálisabb konstrukciót? Mennyire közérthetőek, ha én mondjuk csak az alapokkal vagyok tisztában? És ők maguk mekkora tarifával dolgoznak? Nem akarok reklámozni, úgyhogy megadok inkább többet is, ilyen oldalakra gondolok:


[link]

[link]

[link]

[link]


2018. ápr. 16. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkuszok, pr hogy fuggetlen. Neked nem kell fizetni, jutalek van.
2018. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 a.erika ***** válasza:
Üdv. Egyik se különb a másiknál, ez abszolút személyfüggő! Vannak, akik azt ajánlják, amelyiknek a legnagyobb a jutaléka, van aki nem arra megy, mert a későbbiekben szeretne mást is kötni az ügyfélnek! Ha valaki fiatal, az új és tuti, hogy a jutalékra hajt!!! Attól, hogy valaki függő, tud ajánlani legalább 2-3 megtakarítási formát! Ön dönt, de szerintem ne alkuszhoz menjen! Menjen be az Allianzhoz, Generalihoz, NNhez, kérjen személyre szóló ajánlatot! Én általában előbb felmérem az igényt és abból már látszik, hogy mi lenne jó az ügyfélnek, és nem fordítva, nem egy bizonyos terméket akarok eladni neki, hanem azt amire szüksége van. Szóval jól nézzen körül!!! Kérdezzen, tájékozódjon mindenről és csak utána írjon alá! Sok sikert!
2018. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1,

Ha tanítanak és azért kérnek pénzt, akkor hasznosak lehetnek.

Pl. pénzügyi tudakozó, kiszamolo, stb.


2,

Ha nem kérnek pénzt és rajtuk keresztül kötött cuccért kapnak jutalékot, akkor rosszul fogsz járni, mert a jutalékot valójában te fizeted és az ajánlásnál fontos szempont, hogy ők meg tudjanak belőled élni.

Pl. nyugdijmaskeppen.hu,nyugdijbiztositas.com,grantis,ovb,stb.


"Valóban hatékonyak, segítenek megtalálni a legideálisabb konstrukciót? Mennyire közérthetőek, ha én mondjuk csak az alapokkal vagyok tisztában?"

A 2-es kategóriára ez semmiképp nem igaz.

1 óra beszélgetés után nem fogod átlátni az ajánlott termékeket, sokszor ők maguk sem látják át. Ezek értékesítők, lényeg, hogy beszéljenek veled személyesen, ezután már legálisan adhatnak 3-4 ajánlatot, amiből jó jutalékuk lesz.


Ha jó konstrukciót keresel, magadnak bele kell tanulnod és milliókkal leszel előrébb.

Ha nem vagy erre hajlandó, akkor nyugdíjcélra az ÖNYP-t tudom javasolni.

Annak is megvan a maga hátránya, de nem leszel átverve, mint egy nyugdíjbiztosításnál.

2021. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!