Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen költségekkel jár hogy...

Vacsla kérdése:

Milyen költségekkel jár hogy felvegyem a 10 éves futamidő után a megtakarításomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 éve kötöttem életbiztosítás alapú megtakarításomat, és érdekelne hogy milyen levonásokkal kell számolnom a lejáratkor? Adót nem vonnak belőle tudtommal, de vannak biztos kezelési költségek, és erre lennék kíváncsi.
2018. máj. 5. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kamatadó az már nem lesz,az Allianzról tudok nyilatkozni,ott semmi költsége nincs ha visszavásárolják a megtakarításokat.Mindenképp a biztosítódnál érdeklődj.Elvileg nem kellene hogy legyen költsége.
2018. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) Kicsit megnyugodtam, Erste banknál kötöttem a megtakarítást és a bankoknál mindig van valami hátul ütő, de remélem igazad van:D
2018. máj. 8. 17:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Signal biztosítónál is van megtakarításom, viszont ők nem közlik velem hogy mennyit is hízott a betétem, csak annyit hogy mibe fektetik a pénzem
2018. máj. 8. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig minden éveben kellene kapnod egyenlegközlőt,én bemennék a helyedben és kérném.Első voltam.
2018. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan egyenleg közlőt kaptam amin az állt hogy mibe fektették a pénzemet, de hogy mennyit ér az nem szerepelt rajta
2018. máj. 9. 15:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Illetve az szerepelt rajta hogy milyen értéken vették
2018. máj. 9. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

a biztosítóval kommunikáld.

amúgy törvénysértőnek tűnik hogy nem közölték az egyenleged értékét.

2018. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 a.erika ***** válasza:
Üdv.: Lejáratkor nyilván külön költsége nincs, ha felveszi a megtakarítást. A költségeket 10 év alatt folyamatosan vonták Öntől!!!!!!!!!!!!!
2018. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!