Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A német egészségügyi biztosítá...

A német egészségügyi biztosítás automatikusan törlődik ha felmondok a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Kimentem külföldre dolgozni 3 hónapot. Az egészségügyi biztosítást a cég rendezte. Felmondtam, megkérdeztem a főnökömet hogy az egészségügyi biztosításból ki kell jelentkezzek vagy nem. Azt a választ kaptam, hogy ezt a cég rendezi.

Mielőtt eljöttem, a lakcímemről kijelentkeztem, de az egészségügyi biztosításból nem.

Kicsit bizonytalan vagyok, hallottam olyanokat akik nem jelentkeztek ki és miután visszamentek dolgozni ki kellett fizessenek egy csomó összeget.

Egy közvetítő céggel mentem ki "Headway Logistic" és a KKH-nál voltunk biztosítva.

Valaki fel tudna világosítani?

Mi történik ha folytatódik a biztosítás minden hónapban, kb 140-180 euro.



2018. máj. 29. 18:56
 1/3 Redalert válasza:
Ez engem is érdekelne. Esetleg megtudtál valamit?
2018. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem jött válasz
2018. jún. 27. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
felmondani mindig a te dolgod - ha nem mondtad fel akkor velelmezik a legnagyobb osszeget - jelenleg vmi 7-800Eur havonta.
2018. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!