Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha én interneten rendelek...

Ha én interneten rendelek valamit bank kártyával akkor ott meg tudják pl nézni hogy én honnan rendeltem meg és mit?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy meg tudják nézni hogy én mire költöttem a pénzt ?
2018. máj. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol "ott"? A bankban? Azt látják csak, hogy melyik cégnek fizettél. Mint ahogy ha elmész bevásárolni, akkor is csak az jelenik meg a bankszámlakivonatodon, hogy a Tescóban fizettél, de hogy felvágottat meg tejet vettél, azt nem.
2018. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hol "ott"?


A bankban nem tudják, csak a kereskedő cég neve látszik. Tehát anyukádék sem tudják meg.

Nyugodtan rendelhetsz vibrátort. De ajánlott csomagautomatába rendelni, nem házhoz ;)

2018. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát inkább egy felnőtt oldalról akartam rendelni mást de akkor meg fogják tudni a nevét szóval akkor ebből nem lesz semmi :D
2018. máj. 30. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok felnőtt oldal direkt valami teljesen semleges nevet választ, pont emiatt, amit írsz. Persze ha rákeresnek, akkor lehet megtalálható, de nem fog szemet szúrni magától.
2018. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!