Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogy kell felmondani segédmoto...

Hogy kell felmondani segédmotoros kerékpárra a biztosítást?

Figyelt kérdés
Vettem két segédmotort. Mindkettőre kötöttem biztosítást. Az egyikre előbb a másikra később. Az egyikre megjött a csekk a másikra még nem. Időközben úgy alakult, hogy mindkettőn túl adtam. Felhívtam a k&h-t de a csaj alig tudta elmondani, és nem is értettem rendesen. Valami olyasmit mondott, hogy egy adott email címre(melyikre?) kell elküldeni az adásvételi szerződést és akkor úgy tudom felbontani, és a maradék összeget vissza utalják. Valaki esetleg pontosan? Melyik e-mailre, melik adásvételit? Amelyiket vásárláskor/eladáskor(esetleg mindkettőkor) kötöttem? Köszönöm szépen előre is! Pacsi!

#biztosítás #K&H #segédmotor #segédmotoros biztosítás
2018. aug. 16. 17:17
 1/2 Pesta49 válasza:
Szia. Az eladott kismotor adásvételi szerződését kell elküldeni a biztosítónak ahol az új tulajdonos neve szerepel mint vevő. Ilyen egyszerű.
2018. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia. Gondolom azóta megoldódott a dolog, de egyébként az adásvételit kellene elküldeni a biztosito@kh.hu címre. A honlapjukon fenn is van az emailcím :)

Vagy segédmotornál az is elég ha 2 tanús szerződői nyilatkozatot beküldessz amiben megírod, hogy x napon eladtad ezt az alvázszámú motort és szeretnéd ezt a ktvszámú szerződésed felmondani.

2018. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!