Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Gépjárműbiztosításnál ha...

Gépjárműbiztosításnál ha visszaestem baleset miatt és mondjuk fordulókor biztosítót váltok akkor megy oda is átt és onnan folytatom?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy kis koccanásom tényleg kicsi viszont a helyzetből sajnos én voltam a hibás( figyelmetlen) és ez most -2 esést jelent A00-ban vagyok friss jogsi...Viszont az évfordulóig elvileg meg fog nőni a negyedévesem emiatt,de "valaki" azt mondta ha esetleg váltok biztosítót akkor lehet hogy ott megint A00ba leszek,vagy ezek lekommunikálják egymással hogy ne lehessen csalni ezzel? VAgy ha nem fizetem be a biztosítást és megszűntetik és kötök egy újat akkor abba nem A00 leszek megint ?

2018. szept. 7. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
M2 és nem lehet csalni vele.
2018. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A bónuszt viszed a másik biztosítóhoz is. Ezzel nem tudsz bűvészkedni.
2018. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!