Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel a biztosítókkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnék lakás, baleset és életbiztosítást kötni. Alaposan utánaolvastam, hogy melyik biztosító mennyiért és mit kínál. Érdekelne, hogy esetleg Nektek van-e személyes tapasztalatotok (pl: ügyintézés, kifizetés) a következő társaságokkal: Aegon, OTP biztosítások (szerintem Groupama), NN, Egyéb


Köszönöm



2018. szept. 25. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk társasház Generalinál van, jelentettük a beázást (szomszéd áztatott), kijöttek, megnézték, kifizették zokszó nélkül. Autó Allianznál van kötelező, szerencsére nem volt káreset, de az online felületüket szeretem, átlátok mindent, értesítenek, fizetem, nincs gond.

Én a csomagok és a díj alapján választanék, persze kicsit utánajárnék fórumokon, de alapvetően megbízom a nagyobb biztosítókban.

2018. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
A CIG Pannóniát ne válaszd!
2018. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Aegon lakásbiztosítást kötöttem, kötés után 2 nappal villámkáros lett 2 elektromos készülékem. Zokszó nélkül fizettek.
2018. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. szept. 25. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Lakásbiztosításnál az Aego.nál van jó tapasztalatom. Sajnos életbiztosítást is kellett már intéznem apukám halála miatt, ott is jól ment minden és gyorsan. Az egy itt nem említett biztosítónál volt.
2018. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!