Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lehetséges hogy az önkormányza...

Lehetséges hogy az önkormányzat átvállalja a TB-met ha van a nevemen ingatlan?

Figyelt kérdés

Álláskeresőként bejelentkeztem munkaügyi hivatalba, erről kaptam is igazolást. Azt mondták hogyha beviszem az adott járási hivatalba megpályázhatom hogy átvállalják a TB-m.

Viszont azt is hallottam(már mástól) hogyha van a nevemen ingatlan akkor nem fogják átvállalni.

Kérdésem hogy ez igaz-e főleg úgy hogy az adott ingatlannak nem én vagyok a haszonélvezője(hanem édesanyám) és ezáltal nem is élek ott? Papíron(lakcímkártya szerint) a szüleimmel és a bátyámmal élek, szüleim nevét van az ingatlan ahol lakom, illetve a bátyámén is van egy másik. Így van esélyem vagy felesleges lenne beadnom?



2018. nov. 20. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ilyet nem kérdeztek, hogy van-e a nevemen ingatlan és nem hiszem, hogy leellenőrzitek volna a takarnetben. Egy próbát megér nem? Nekem átvállalták 1 évre
2018. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalják át, ha van vagyonod. NEm vagyon az az ingatlan, amiben élsz. Ha olyan van a neveden, ahol nem élsz életvitelszerűen, akkor igen, el fognak utasítani.
2018. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!