Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 7500 forintos havidíj reális...

7500 forintos havidíj reális egy balesetbiztosításért?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden biztosítónak többfajta biztosítási csomagja van: mivel nem tudjuk, mit takar a biztosításod, ezért így nem lehet megmondani, reális-e vagy sem.

Ha pl. csonttörés esetén 1 millió ft-ot fizet, akkor totál jó ár érte :D

2019. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 ezret fizet csonttörésre
2019. máj. 17. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát akkor nem is értem a kérdésedet, ugyanis egyértelműen nem reális.
2019. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
maradandó károsodás 15 millió, műtét 300 ezer, kórházi napidíj 30 ezer, kereső képtelenség 2500/nap.
2019. máj. 17. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
eredetileg havi 5000 forint lett volna. ezt elfogadtam, de most megemelték 50%.al, mert veszélyes anyagokat szállítok tehergépkocsival. holnapig a szerződést módosítás miatt elállhatok a szerződéstől.
2019. máj. 17. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, azért szép lassan csak kiderül a lényeg :-)


Ne csodálkozz, hogy ily módon megemelték, ha veszélyes anyagokat szállítasz. A focisták lábának a biztosítása sem 3 ezer ft havonta: fokozottan veszélyes foglalkozásod van, ezért a biztosító nem akar kockáztatni, hogy bukik rajtad. Te tudod, hogy mennyi a fizetésed, van-e családod, gyereked, stb. - mennyire tudod ezt megengedni magadnak, stb.

Kórház napidíj nem hangzik rosszul, sőt, még a keresőképtelenség sem, hiszen ezt a táppénzen felül kapnád - márpedig, ha úton történik veled valami, munka közben, akkor ott is 100 %-os táppénzt kelle kapnod, hiszen munkahelyi baleset.


Éves szinten 90 ezer ft - ha én ilyen munkát végeznék és lenne családom, gyerekem, én nem sajnálnám rá ezt a pénzt. Lehet, Neked nem tűnik reálisnak, de ha már az embernek épp nincs egészsége, akkor legalább pénze legyen :-)

2019. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekünk ilyenünk van, itt megnézheted: eletflotta.hu

A párom tűzoltó, s a veszélyesebb foglalkozás miatt sincs magasabb díj! 5600-ot fizetünk, s nem csak balesetre térít!

2019. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Balesetre így első blikkre kicsit magas. Életért simán.


Amúgy balesetért is lehet reális, van olyan baleset biztosítás, ami csonttörésre egyáltalán nem fizet, viszont baleseti halálra extrém magas összeget.


Önmagában az, hogy 1 fedezetre mennyit fizet, nem jelent semmit, lehet, hogy egy másik része meg kiemelkedően magad.

2019. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!