Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen okmányok kellenek...

Milyen okmányok kellenek ahoz, hogy csehorszàgban munkát vàlaljak?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozom egy ukrán közvetítőn keresztül csehorszàgba és úgy érzem ideje a saját talpamra àllni. Szeretnék egyenesbe dolgozni a meglévő munkahelyemen. Kàrpàtaljai vagyok így csak egy magyar útlevéllel rendelkezem. Miket kell elrendeznem, hogy végérvényesen lezàrjam velük a dolgokat és dolgozhassak tovább normálisan. Napi 12 órát dolgoztattnak amit màr nem bírok ki. Szeretnék 8 óràban egyenesen dolgozni. Nem lett volna gond a 12 óràzàssal, ha olykor-olykor 8 óràzni is hagytak volna, de jelenleg célpont lettem és a kirugàsom napját tervezgetik. A vicc, hogy nem a cég akar kirugni hanem a munkaközvetítő. A cég maximális megvannak velem elégedve és még a nyelvet is beszélem kissebb nagyobb nehézséggel. Szóval összegeze szeretnék tovább ott dolgozni ahol most csak munkaközvetítőn kívül. Nem tudom hogyan adóznak ràm és azt se, hogy milyen alapokon vagyok alkalmazva, de a fizetésem az nagyon szép csak 3 év után kimerültem a napi 12 óràkba, de 8 óràzni nem szabad mert fenyeget, hogy kirugnak. Kérlek titeket aki ért ehez az adjon valami tanàcsot, hova menjek, hol induljak el ez ügyben.

2019. júl. 12. 14:23
 1/1 Laylah ***** válasza:
Szerintem menj be a cég HR osztályára, és ott kérdezd meg.
2019. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!