Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Biztosítások

A kérdés

Generali vagy Aegon biztosítás a jobb ház biztosítására?

Aegon havi díja töredéke a Generali havi díjának. A szerződéses összegekben nem látok nagy különbséget. Akkor miből adódik a havidíj nagy különbsége?

Keress kérdéseket hasonló témában: biztosítás

júl. 16. 13:53  Privát üzenet  

A válaszok
Mindkettő nagy cég, rendes szerződésnél nem kekeckednek. Válaszd az olcsóbbat.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 17. 08:03 Privát üzenet
Allianz :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 19. 09:23 Privát üzenet
Én az Aegon-t nem ajánlom egyáltalán. Igaz ez nem házbiztosítás, de azért leírom. Engem több százezer forinttal megkárosítottak, kamatozó értékpapírok címszóval. Havonta vették le a folyószámlámról a pénzt "nagy hozamok" reményében, de mikor utánaszámoltam, kevesebb volt jóváírva, mint amit alapból befizettem, több év után. Persze a magyarázat az volt, hogy folyamatosan ingadozik a számlám értéke a piacot követve. Én 3 hónapig figyeltem, de ló**** nem változott. Még szerencse, hogy visszakaptam azt amit befizettem, de persze még kihasználták a "törvényes határidőt" ameddig bírták húzni a visszafizetést...

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 24. 00:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes belépni az önkéntes nyugdíjpénztárba? Nincs valami buktató vagy nagy átverés benne?
Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel a biztosítókkal?
Milyen az Aegon Prémium tagjaként dolgozni?
Lakásbiztosítás, régi Ptk. Szerint, ha eladom a házat, akkor a kockázatviselés végéig, vagy a hónap végéig illeti meg a biztosítót a díj?
Megbüntethet-e az AEGON?
Milyen összegű kártérítésre számíthatok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Biztosítások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!