Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz Bónusz Életprogram...

Allianz Bónusz Életprogram megszüntetése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, ha 1éve és 4hónapja fizetem minimális 10.000ft befizetéssel, de időközben úgy döntöttem hogy megszüntetném és csak sima biztosítást kötnék akkor jól értelmezem hogy az eddig befizetett pénzből semmit nem kapok vissza?

2019. júl. 17. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Én a helyedben fizetném még 1,5 évig és akkor visszakapod a befizetett pénzt.Ha van ebben biztosítás,annyit már ki lehet bírni,ha nincs,akkor meg megkeresed az üzletkötődet és megkéred hogy tegyen bele neked kiegészítőket.Gondolom nem szeretnéd elbukni 1,5 év befizetését?
2019. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lépj be a portálra, vagy érdeklődd meg mennyi van, nem értem miért döntesz úgy hogy 1 év alatt meggondolod magad egy 10+ éves konstrukció aláírása után...


Amúgy nem 10, hanem 12, mivel már pár éve annyi a legkisebb díja. így 192000 fizettél de be a kezdeti ktsg miatt kb 70 ezred, ha van benne... 120000 ment a biztosítónak, ebből 56 ezer az ügynöknek (kivéve ha raktatok bele kockázati elemet is, akkor még kevesebb kár vissza, a jutalék meg még több volt)

2019. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Mindenki a saját kárán tanul, jövőhétre hívtak be adat egyeztetésre és pont most került szóba. Mivel az oldal nevében benne van hogy kérdések ezért gondoltam mások tapasztalatai alapján csak rákérdezhetek mint szabad ember.


2. 17ezerrel fizetem ebben biztosítás is van, és nagyjából 10ezer a takarék. Amikor megkötöttük ez a kedves ügynök azt mondta bármikor kivehetjük mert ez olyan mintha mi tennénk félre, buták voltunk, megbíztunk benne, nem néztünk utána.

2019. júl. 17. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez volt a kérdés igen, akkor nem volt jó a kérdés sem. Amúgy érdeklődd meg mennyi a jelenlegi visszavásárlási érték, annyit kapsz érte, de nem sokkal több mint amit mondtam szerintem.


És a kedves ügynök meg fogja szívni, mert 45 hónap a visszaírás, és még 2. évben elég magas a % amit megszűnéskor visszaírnak tőle a jutalékából.


Meg tudod csinálni hogy nyitsz egy sima kockázatit ha nem akarsz megtakarítani.

2019. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Az biztos nem igaz, hogy ha meg 1.5 evig fizeti, akkor mind a 3 evet visszakapja.

Ha most 1 evet bukik rajta, akkor 1.5 ev mulva a teljes bukasa mar kb 2 evnyi lesz.


Ha rajottel, hogy ez egy rossz konstrukcio, akkor mielobb szallj ki belole, a buktat meg kenytelen vagy elfogadni.

2019. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!