Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresési járadék kifizeté...

Álláskeresési járadék kifizetése? Hóközben

Figyelt kérdés

1 honap utan 31. Ftot kaptam, holott 100.000re vagyok jogosult ilyenkor mi van?

Hiaba hivom oket semmi, irtam emailt semmi.

Eleve az is furcsa, hogy meg van a teljes honapon, es nem kovetkezo ho elejen kuldik ahogy a csaladit, hanem hokozben es nem az egesz osszeget hanem a negyedet kb.

Szoval jun 21en igenyeltem, juli rlejen hianypotoltam, juli 22-en kaptam 31 ezret utalasba. Hol van a tobbi?

Le van irva, hogy 4200 Ft br a napi jaradekom.

Az ugyintezo szerint 90-100 korul kellene lennie.

Ehelyett 31 ezer...


2019. júl. 24. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mikor szűnt meg a munkaviszonyod, és mikortól igényelted a regisztrált álláskeresőnek való felvételed?
2019. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Június 21-től számították. Gondolom ez az időpont van beírva a kérvénybe, mint kezdő időpont.
2019. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az előzőnek igaza van. 21.-én igényelted, miért is kéne arra a hónapra teljes hónapot kifizetniük??
2019. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utólag fizetik.


Egyetlen dolog, amit előre fizetnek, az a nyugdíj!

2019. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit most kaptál, az a június hónap. Ami 10 nap neked. Majd a júliusit aug elején kapod, mint a fizut ( én akkor kaptam, mint a csp-t).
2019. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!