Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről rendeltem és...

Aliexpressről rendeltem és rosszul adtam meg a címem. Meg fog érkezni?

Figyelt kérdés
Rendeltem aliról, 2,5 hete és utólag vettem észre hogy rosszul adtam meg a címet. Xy körút 1-3 x. Épület x. Emelet y ajtó. Így lenne helyesen a címem, de kihagytam a körút után hogy 1-3-ig. Ez nagy baj? Ettől független még meg fog érkezni a csomag?

2019. júl. 28. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű. A körútból ítélve nem egy kis faluban laksz, ahol fejből tudja a postás névről, hogy ki melyik házban lakik.


Ha az utcanév meg is van, azon belül honnan kéne tudnia a kézbesítőnek, hogy te melyik szám alatt laksz, ha nem adtad meg???

Ha hozzám kerülne, és kapásból visszafordítanám a csomagot azzal, hogy hiányos a címzés, ezért kézbesíthetetlen.

2019. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a címzés szerinti illetékes postán érdeklődj, h ilyen esetben mit lehet tenni?


a vásárlás adatait nyomtasd ki, mert azt talán elfogadják bizonyítéknak, h tiéd a csomag.

2019. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2019. júl. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!