Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha wishről rendeltem és már...

Ha wishről rendeltem és már nagyon régen meg kellett volna érkeznie a terméknek és visszakérem a pénzem. Mennyi esély van rá hogy mégis megkapom?

Figyelt kérdés

Írják is hogy ha mégis megkapom akkor ajándék. De mennyi az esély erre? Mert a termék nagyon fontos lenne hogy megkapjam. De nem akarok kicsúszni a pénzvisszafizetési időből sem.

Nektek volt már hogy bisszakértétek és mégis megkaptátok? Vagy felejtsem el amit rendeltem?



2019. júl. 28. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem fél év után jött meg csomagom, de nem wish-ről , hanem Aliexpresszről.

Az első csomag mondjuk elveszett, a második után küldött meg fél évet volt valahol, amikor hozzácsapták itthon a későbbi rendelésekhez. Vitz.

Általában 1-2 hónap a kínai csomag, de mostanában már nem a VÁM-on akad el, hanem a Magyar Postánál.

2019. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

50% az esély rá.


Nekem volt, hogy dupla annyi idő alatt, de ideért mégis meg olyan is, hogy soha nem ért ide.

2019. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem Pl úgy volt hogy visszakértem a pénzt, és utána kb 2 hét múlva meg is jött a termék.
2019. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!