Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten reális fizetés...

Budapesten reális fizetés szerintetek segédmunkára napi 8 órában nettó 160 ezer?

Figyelt kérdés
Én keveslem, mert drága a megélhetés.
2019. aug. 1. 17:46
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

"mert drága a megélhetés"


Akármilyen elképzelt "álommelóval" teszed fel a kérdést, a válasz ugyanaz: a munkaadát egyáltalán nem érdekli, hogy NEKED mire elég az adott pénz. Csak és kizárólag az érdekli, hogy van-e VALAKI, aki elvállalja annyiért. És lesz.

2019. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Még sok is :)
2019. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi a sok rajta? Bődületes albérletárak vannak.
2019. aug. 1. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Pont lesz##rja mindenki. A te munkád így is túl van fizetve, törődj bele.
2019. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

az egész országban ennyi a segédmunkásbér

mi a fenéért nem mész egy nagy gyárhoz, ahol munkásszállást is adnak?

2019. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

egyébként a közvágóhídnál nagy táblán hirdették, hogy segédmunkást keresnek 1200nettó/óráért

az akárhogy is számolom 200 körül van a végére

2019. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Voltam nem rég Ny -Mon olyan kiemelt munkán ahol 10-15 között kaptak a segédmunkások napi 10 órára. Aki penge volt és nyomta az így kaszált. Én a helyedben a 160ra alkudnék még. Vagy elvállalná-e de keresnék közbe folyamatosan másikat. Nincs ember előbb vagy utóbb találsz jobbat. Ütni kell a vasat míg lehet..
2019. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
63%
Napi 15 ezer zsebbe, ekörül mennek most a segédmunkás napidíjak építkezéseken. Aki ez alatt vallaja az balek.
2019. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!