Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a Wish-en rendelek valamit...

Ha a Wish-en rendelek valamit azt hogyan szállitják ki és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Még nem rendeltem semmit wish-ről és nemtudom hogyan oldják meg a kiszállitást,a postás hozza valamikor? És ha nem vagyok otthon akkor mi van?

2019. aug. 2. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A posta hozza. Egyszercsak. Ha nem vagy otthon értesítőt kapsz. Ha túl nagy akkor egyből értesítő...
2019. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És az értesítőt hol kapom meg?

És mi az az értesítő? Az hogy a postán tudom átvenni?

2019. aug. 2. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is, ha x ft-nál nagyobb értékben rendelsz, akkor nem csak a termék ára és a szállítási költség lesz a fizetendő, hanem még 27 % Áfa és esetleg vám, vámkezelés is.

Tehát egyáltalán nem biztos, hogy annyit fogsz fizetni, amennyit gondolsz.

Másodszor: csak bankkártyával (Mastercard, Visa, stb) lehet fizetni (előre) - az van Neked?


Harmadszor:

"ha nem vagy otthon, értesítőt kapsz"

"és mi az az értesítő"?


Most ez komoly? Tényleg nem érted, hogy ha kihozza a postás és nem vagy otthon, akkor kapsz egy értesítést arról, hogy csomagod érkezett? És hogy hol veheted át? Az értesítőn megadott postán.

2019. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, és 15-30, de akár 60 nap is lehet, míg elérkezik hozzád Kínából (a Wishről) a rendelt termék.
2019. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!