Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha az ország...

Mit tennétek, ha az ország top 50 leggazdagabb emberei között lennétek, és így néznétek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes így élni?



2019. aug. 7. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Neked a kinézeted határozza meg, hogy érdemes-e élned?
2019. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. aug. 7. 12:51
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Hát figy nem egy hörcsögpofájú mint M.L.

De tényleg ennyi pénzzel simán javíthatna a megjelenésén,mehetne edzeni,lenne pénze garnélarák marhahússal kajára is, vehetne jobb ruhákat,Hermes övet is,nem vágná földhöz.


Érdemes miért ne,mert megteheti bármikor kigyúrja magát meg vegyen Philippe Plein ruhákat is meg bármit megtehet, gondolod nem él?

Elhiheted mint a Wall Street farkasába tuti hasonlóan nyomja. :)

2019. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Értékes életed lehet. Kár lesz 10-15 év múlva érted, amikor elkezdesz öregedni/kopaszodni.
2019. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

@3


Mugli fejet akkor sem tudna megvaltoztatni,es ezen SEMMILYEN edzes nem segit. Es igy kepek alapjan szerintem meg 170 centi alatt is van,szoval hobbit is.

2019. aug. 7. 12:59
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem számít ha jó tested van,meg minőségi ruhákban vagy,hidd el meg alattad van egy Porsche,nem hinném gondja lenne az életben semmilyen szinten.Plusz elmész szoláriumba is.

Nagy kanállal majszolja ő a pinát is elhiheted meg a többit.

2019. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Röhögnek a hozza hasonló irigy senkiken
2019. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
87%
Az, hogy ő gazdag és így néz ki, az nem bizonyít semmit. Lehet félreértettem a kérdést, de nem tudom, mire akarsz kilyukadni. Hogy a gazdagok mind így néznek ki? Vagy hogy a pénz nem boldogít, mert csak rá kell nézni, és látod milyen ronda? Szerintem a lakosság 90 százalék boldogabb lenne, ha több pénze lenne. Persze, vannak olyan emberek akik óvónők, vagy tanítók, vagy szociális munkások mert sokkal fontosabb nekik a munkájuk, ezt nem vitatom. De ha plusz 200k-val többet keresnének havonta, ők sem bánnák. Nagyon gazdagnak lenni már más kérdés, hogy egyértelműen mindenki vágyik-e rá. Ha a kérdésed az, hogy lennénk-e ennek az emernek a helyében, nyilván nem, mert lepra az ízlése, úgy néz ki mint egy proli. De ha te olyan gazdag lennél mint ő , neked megérné, mert te nem így öltöznél fel, hanem olyan dolgokat vennél a pénzedből, amire a normális emberek vágynak, és nem lennél ekkora magamutogató.
2019. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
85%
De lehet tényleg félreértettem, ahogy nézem a válaszokat. :DD Ha csak arra gondolsz, hogy gazdag de ronda, az is mindegy, mert vannak szegény és ronda emberek is, akkor már megéri az ő helyében lenni. :DD
2019. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Hát én lexarnám, mert ha gazdag lennék, akkor meg pláne nem érdekelne a senkik véleménye és élném világomat! :D


Am szerintem sincs csajozási gondja, meg semmilyen sem szóval akkor miért is változtatna ?!

2019. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!