Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak én vetem meg és ki nem...

Csak én vetem meg és ki nem állhatom az eltartott/kitartott nőket? Nő létemre!

Figyelt kérdés

Hogy egyes ,,nők,, csak beleteszik a s..gguket a készbe. Amit a ,,férfi,, megszerzett . ház auto jogsi jol kereső állás.

És konkrétan ezeket a nőket szószerint eltartsák.

És igen, azért irtam a férfit zárójelbe mert ezek inkább papucs vagy nem is tudom


aki nem dolgozik ne is egyék!

Mig egy normális nő dolgozik, gürcöl, megdolgozik a pénzéért stb addig ezeket a r...kat eltartsák .. mi jogon?

Mert oké hogy otthon segít bár még azt se mindegyik mert van akinek otthon se kell egy szalmaszállat keresztbe tennie.

Én nő létemre ilyet el se fogadnék.

Az első randikon is állom a felét ha meghívnak azaz az én részemet, sőtt én csokit is alig fogadok el de ha már igen akkor legközelebb én veszek neki valamit

vagy hol ő hol én fizet.

De oké, tételezzük fel hogy van nő aki elfogad egy meghívást egy italra, vagy étterembe vagy egy csokit virágot stb...

Nincs ezzel az égvilágon semmi!

nah de az hogy eltartassa magát?

Egy ilyen nő sosem lesz velünk egyenjogú!

sőtt ha a férfi kéri rá hogy ne dolgozz szivem, hááát én akkor se tudnék otthon ülni és semmit tenni...

(max gyerek szüléskor elfogadható ez de utána sipirc munkába!!!



2019. aug. 7. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Csak te.


Ha nő lennék tuti én is ez csinálnám. De sajna nem vagyok.

2019. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

eléggé igazságtalan

de nem is ez

ez miért jó nektek férfiak??????????

hogy magatokra kapatsátok a ,,nőket?,,

2019. aug. 7. 20:10
 3/20 anonim válasza:
61%

Én is eltartom a barátnőmet. Ő egyetemre jár, én már dolgozom. Bár én eléggé kivétel vagyok, mert én azért csinálom ezt, mert szeretem, és élvezem a munkát, ő pedig kiveszi a részét úgy hogy több házimunkát végez.


De a többi férfi gondolom a figyelemhiány, a punci miatt csinálja, és mert nincs önbecsülése, ezért nem is tud kiállni magáért, hogy a másik félnek is dolgoznia kéne. A nőket meg végtelenségig fényezik a szexéhes férfiak, csak azért hogy szexeljenek velük.


Ezt a nők pedig full komolyan véve az egekbe repül az egójuk, és úgy érzik megérdemlik hogy el legyenek tartva.


De ez nem is számít. Hisz nem mi nekünk kell ilyen emberekkel együtt lennünk, akik rosszak és romlottak.

2019. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
amugy csak élősködnek . nem szégyellik magukat?
2019. aug. 7. 20:16
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, gürcölök a megélhetésért de nem vetem meg az ilyen nőket. Szerintem csak irigység lenézni őket, mert kényelmesen elélnek úgy hogy nem kell heti min. 40 órában szívniuk a melóban.


Sipirc munkába de mi a phaszért? Az emberek többsége úgyse olyat dolgozik amivel a világot váltaná meg, de jól elcseszi az egész életét valahol. Nem kell otthon ülni, lenne egy csomó szabadidő utazni, önfejlesztésre, hobbikra, ház körüli dolgokra stb. Ha gyerek is van őt is lehetne nevelni és nem az lenne mint a kolléganőimnél hogy hétköznap szinte alig látják őket, mert késő délután hazaérnek még főznek vagy takarítanak aztán el is ment a napjuk, nyáron meg táborból táborba mennek a gyerekek mert nem tudnak a szülők meló mellett vigyázni rájuk nap közben.

2019. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Rengeteg érzelem van abban amit írsz. Mélyen érint. Miért?


Általában az ingerel minden embert a legjobban, amit magában nem tud elfogadni. Mi az a jellemvonásod, ami ezekre a nőkre emlékeztet? Felesleges azt írnod, hogy semmi. Akkor hidegen hagyna a téma.

2019. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

hihetetlen!!!!!hihetetlen!!!!!

űbezzeg mikor egy valaki kijelenti hogy neki csak olyan pasi kell aki gazdag háza van és nem anyuci picifia akkor jön a lehurrogás neki hogy jaj ez ri--banc neki nem elég egy átlagos normális fiu meg ez a nagyravágyó libát

perszeeeee

ekkor ezeket irjátok de most?

egyébként igazságtalan dolog, irritáló , és hogy nem szégyellik magukat

de a ,,férfiakra, is ugyanez...aki hagyja az egy papucs...

2019. aug. 7. 20:44
 8/20 A kérdező kommentje:
mellesleg nem örülnék neki ha lenne egy fiam és kihasználná őt egy ilyen.r...bi és eltartatná magát ...
2019. aug. 7. 20:59
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan: nem kell mindenkinek írnia. Ha nem tudsz, ne erőltesd.
2019. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Csak te
2019. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!