Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék gyorsan...

Honnan szerezhetnék gyorsan pénzt?

Figyelt kérdés

17 vagyok, de tiszta csóró máskülönben: félreértés ne essék, a családom anyagi helyzete kielégítő, bőven jut kihelyezni, és félrerakni: a szüleim mégis zsidók velem szemben, pedig mindent megteszek amit kérnek. Nyáron nem tudtam dolgozni egy kötelező gyakorlat miatt, és utána sem bírtam volna bent maradni mert nehezen bírtam azt a 8 órát is, nem még 8at (elég gyenge vagyok, de nem nyeszlett, és rendkívül makacs, kitartó a munkában) A nagyszüleimtől szégyellnék kérni, hiába segítek nekik is sokat (nem is várnám el soha), és eladni sem nagyon merem a saját cuccaimat, mert az olyan mintha koldulnék, nem engedné meg a morálom. Nagyon sz*r érzés hogy a legkevesebbért is könyörögnöm kell, amíg látom hogy az osztálytársaim szinte urizálnak, egy kilométerről is autóval járnak.

Tipp-mixre meg lottóra gondoltam de az olyan bizonytalan!


2019. aug. 13. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a semmiből nem lehet pénzt keresni ezt te is tudod. A szerencsejátékkal meg előbb bukja el az ember még azt a keveset is.
2019. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem próbálj meg valami diákmunkát keresni
2019. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha lány vagy, könnyű.
2019. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még van 2 hét a nyárból, menj el dolgozni! Suliidőben meg ott a hétvége.
2019. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem lány vagyok :D
2019. aug. 13. 14:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Dolgozz
2019. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
'Dolgozz' Kielégítő és tartalmas válasz! Kérlek olvasd el a kérdés leírását!
2019. aug. 13. 16:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még is mire gondoltál,munka nélkül fogsz pénzt keresni??? Ha nem értesz egyet a válasszal az még értelmes és kielégítő csak maximum nem neked...
2019. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Fiú prostikra is van keteslet, csak vigyél vazelint
2019. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem azért rohadtul érdekelne, hogy egyeseknek miért az az első gondolata, hogy ha valakinek pénzre van szüksége, akkor rögtön prostituálódni is akar. Lehet, hogy egyesek körében manapság ez "divat", de ugye azt tudjátok, hogy a kérdező 17 ÉVES!!! A pofám leszakad, 18 éven alulit prostitúcióra buzdítani!!!
2019. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!