Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe került (neked, vagy...

Mennyibe került (neked, vagy ismerősödnek) a fa előtetőd, vagy kocsibeállód, vagy pergolád, vagy szintén fa garázsod (anyaggal, munkadíjjal, áfával együtt)?

Figyelt kérdés

Pluszban írd oda, hogy:


-Melyik megyében,


-Menni volt ebből csak a munkadíj,


-Hány éve készült el.


.

.

.


Ausztriában/Németországban mennyivel adnak többet ezekért?



2019. aug. 16. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A szomszédasszonyom kért nemrég árajánlatot egy asztalostól nem túl nagy előtetőre, 400 ezret mondtak neki.
2019. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez eddig ok, de:


"Pluszban írd oda, hogy:



-Melyik megyében,



-Menni volt ebből csak a munkadíj,



-Hány éve készült el.



.


.


.



Ausztriában/Németországban mennyivel adnak többet ezekért?"

2019. aug. 16. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
A megyét és munkadíjat legalabb.
2019. aug. 16. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Pesten, és fogalmam sincs a munkadíjról.


Kérem, köszönöm, megy? Gyakorolhatnád.

2019. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kérdésre pontos válaszadás megy? Vagy csak a félkövérrel szedett kiírásig jutnak el egyesek? Gyakorolhatnád...


Nem voltam veled kemény, és oda is írtam, hogy ez eddig OK. Az OK pedig egyet jelent a minden rendben/köszönömmel. Igazán nincs mit.

2019. aug. 16. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudnám, odaírnám, faxkalap
2019. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te magad vagy a tökéletes bizonyíték, hogy értetlen és rosszindulatú emberek járnak fel csak a gyakorira.


De csak neked, hátha másnál már nem leszel ennyire figyelmetlen rohadt kis görény:


"Nem voltam veled kemény, és oda is írtam, hogy ez eddig OK. Az OK pedig egyet jelent a minden rendben/köszönömmel. Igazán nincs mit."


Na szia, jó háborúzást magadban! :) Mert hogy én már nem fogom az újabb frusztrációidat olvasni az fix! :DD

2019. aug. 16. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!