Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UPC szolgáltatás felmondása...

UPC szolgáltatás felmondása hűségidő alatt?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves hűségidőm az UPC-nél. Albérletben lakom, de szeptember 1-től ki kell költöznöm. Olyan településre költözök, ahol nincs UPC szolgáltatás, szóval az átköltöztetés nem lehetséges.

Kötbért akarnak fizettetni, ami kb 250000ft.

Ezt az összeget én nem tudom kifizetni. Ilyenkor mi a teendő?



2019. aug. 18. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon a helyen, ahova költözöl nincs UPC internet, tehát nem tudod magaddal vinni a jelenlegit, akkor nem fizettethetnek kötbért. Persze ezt nem szeretik hangoztatni, de ismerőstől tudom, akivel ugyanez volt, hogy ahova költözött ott nem volt UPC, hogy egy UPCs ügyintéző megsúgta neki, hogy ha az új helyen nem tudják biztosítani a szolgáltatást, akkor nem kell fizetnie semmit ha felmondja a szerződést.
2019. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is hallottam upc ügyintéző ismerősömtől. Viszont az itt lévő ügyintézőknek hiába mondom, azt mondják ki kell fizetni a kötbért.
2019. aug. 18. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs mondat: "akkor a managerrel szeretnék beszélni".


Mert bizony így van, ahogy az első írja.

2019. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Lol, mekkora lenne, egy utcáról beeső csicska utasítaná a fiók csicskát, hogy hívja már a CEO-t, mert neki el kell, hogy engedjék a 250 kiló kötbért.


Olvasd el az ASZF-et, nyomtasd ki a vonatkozó fejezeteket, és menj be azzal.

2019. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami furcsa, 250k gyanúsan sok kötbér. Milyen előfizetésed van, milyen kedvezményeket kaptál? Egy egész éves előfizetési díj sincs ennyi. Általában a megkapott kedvezményeket szokták elkérni kötbérként idő előtti felmondásnál.
2019. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4es: menedzser nem ugyanaz, mint a CEO. Egyszerű felettes.
2019. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"Mert bizony így van, ahogy az első írja."


Az érdekes volna!Nem a cég hibája hogy te költözöl. Az sem hogy olyan helyre ahol nincs UPC. Aláírtad a szerződést, elolvasod az ÁSZF-et és benne lesz hogy az a te bajod ha Alaszkába költözöl. Eleve albérletbe nem kötök hűségszerződést mert bármikor felmondhatja a tulaj. Ennyi...

A 250.000Ft-ot úgy jöhet ki, hogy nem csak a kapott kedvezmény kell visszafizetni - ahogy ötös írta - hanem a hűségidő lejártáig az összes díjat kedvezményestül és ha a cég akar még egyéb díjat is elkérhet. Ez is ÁSZF kérdése.

2019. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!