Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A wish-ről szólna a kérdésem:...

A wish-ről szólna a kérdésem: megéri túrára való felszerelést rendelni onnan?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy sokszor rossz minőséget adnak, higy nem szabad elektronikus, szépségápolásos és drágább holmikat rendelni onnan. Vajon túrázádhoz szabad? Van, aki rendelt már onnan kötelet, cipőt, túratáskát, oldaltáskát, kést, elsősegélydobozt, sátrat? Meg láttam olyan karkötőt, amiben van kés, öngyújtó, vékony, rövid kötél... Mennyire lehet átverés?

2019. aug. 19. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Távcsövet meg esetleg...
2019. aug. 19. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem átverés. Sátrat rendelsz akkor sátrat kapsz, az más kérdés, hogy a minőségét nem tudod ellenőrizni utólag meg már nehéz reklamálni. Gondolom nem sokat túrázol ha ilyen felesleges karkötőket nézegetsz.


Cipőt látatlanban sosem veszünk.

Semmi olyat nem vennék kínából ami bekerül a szervezetbe, szóval én emiatt eü dobozt sem.

Hátizsák az lehet jó is meg pocsék is.

Sátrakból vannak kimondottan jók is.

2019. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyesmit nem vennék ott. Kötelet semmiképp, cipőt próba nélkül nem, elsősegélydoboz vicc kategória, kést se rendelnék onnan. Oldaltáskát max. Én is láttam a karkötőt. Átverni nem fognak, de a dolgok ott annyit is érnek, mint amennyibe kerülnek. Olyan, mintha kimennél pl a szabadkai piacra, olyan egészséges szkeptizicmussal nézd a termékeket/árakat.
2019. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi túrabolt van az országban, én tuti onnan vennék ahol meg tudom élőben nézni, megfogni, látni a minőségét, fel lehet próbálni. Sátrat is csak úgy vennék ha ki lehet próbálni.
2019. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!