Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpressről rendelt áru...

Az aliexpressről rendelt áru megérkezése hogyan történik?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy árut már kb. 60 napja. Egyszer csak a futár vagy a postás csönget a csomaggal? Vagy a Vámhivataltól kapok értesítést, a vám befizetésre?

2019. aug. 27. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a vámkezelést az adatbekérés előzi meg. Elvileg értesítenek de van hogy elmarad, de a trackin infoban látod ha emiatt tartják vissza a csomagot. De ha nem adod meg a vásárlás adatait egy bizonyos ideig akkor ők állapítják meg az értékét és az alapján kell majd vámot meg áfát fizetni és azt majd a futárral vagy a postással kell rendezni.
2019. aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam semmiféle értesítést, hol tudok érdeklődni hogy mi van az árummal?
2019. aug. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!