Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelés lemondása járhat...

Rendelés lemondása járhat következményekkel?

Figyelt kérdés
Megfizethetobutor.hu oldalon adtam le rendelést több, mint 3 hete. Csak olyan bútorokat választottam, ami raktáron van 1-2 hetes szállítási idővel. Még mindig nem érkezett meg. Lemondhatom a rendelést következmények nélkül?
2019. szept. 4. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Az online vásárlásoknál 28 napig bármikor lemondhatod a megrendelést mindenféle ok nélkül, nekik pedig vissza kell adniuk a pénzt.
2019. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

És olyan kárpitot is választottál? Mert màr azzal változhat a szállítási idő, ha más színben kéred, mint amit elsőre feldob, ezek ugyanis mind egyénileg gyártott bútorok.

Van a honlapjukon áfsz, de amúgy raktárba érkezéstől van kèt hetük a szállításra, erről kapsz elvileg mailt is folyamatosan, hogy hogy áll a dolog. Plusz Pestre pl csak szombaton szállítanak, ez is lassíthatja a dolgot.

Én a helyedben már rég felhívtam volna őket, hogy mi a helyzet.


Amúgy ha megkaptad, utána van 14 napos elállási jogod.

2019. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedi rendelésre készített termékre nincs elállási jog - szóval kardinális kérdés, hogy a termék egyedi készítésű-e (pl. a szövet) vagy sem.
2019. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!