Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik ország a jobb?

Melyik ország a jobb?

Figyelt kérdés

Norvégia vagy Svédország a jobb? Nem sokat tudok róluk. Akinek van valami tapasztalata meselhetne rola. Melyik a jobb, élhetőbb, stb. Minden tapasztalat érdekel.

Köszönöm a segítséget.



2019. szept. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Svédország.
2019. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Részletesebben is ki fejtenéd hogy miért?
2019. szept. 8. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

szt Norvégia jobb.

Svédo-ban rengeteg a migráns,Norvégiában nincs annyi, és magasabbak a bérek is.

Pl. orvosokról hallottam h Svédből átmennek dolgozni.

2019. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Valóban magasabbak a bérek, viszont minden más is drágább. Attól függetlenül szerintem is Norvégia a jobb. Svédben már tényleg túl sok a migráns. Döcög az eü meg a biztonság is szerintem.
2019. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Norvégia
2019. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Svédország jobb. Osloban pont ugyanúgy kb 30% a bevándorlók aránya, mint Stockholmban, nem értem miért jön mindenki azzal, hogy Svédországban túl sok a migráns. A különbség annyi, hogy Oslo egy ronda kisváros, ahol nehezen tudnád elkerülni őket, míg Stockholm egy szebb, nagyobb város, ahol ha normális helyre költözöl, akkor te leszel az egyetlen bevándorló a szőkék között (persze ehhez nem árt, ha nem építőmunkás bérből élsz). Osloban picit magasabbak a bérek, de az árak is annyival magasabbak, hogy igazából vásárlóerőben Stockholm jobban áll ( [link]

Norvégiában még esetleg szóva jöhet Bergen, de ott irgalmatlan az időjárás és legalább olyan drága, mint Oslo. Máshol csak szarlapátolós meló van és dögunalom - bár a táj szép.

Svédországban Göteborg állítólag jó hely. Olcsóbb, mint Stockholm, nem is olyan nagy, de nem is unalmas, munka is van. A migránsok is megállnak Malmöben vagy mennek tovább Stockholmba, szóval azokkal sincs gond...

2019. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hidd már, hogy Göteborgban nincs migráns. Nézd meg Angered, Bergsjö, Hisingen stb környékeket. NAgyon sok bevándorló van. Nem beszélve a sok papir nélküli afgán fiatalról akik az utcán élnek. Minden éjjel megtámadnak valakit Göteborgban és most nem túlzok!
2019. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!