Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyibe kerül kb. behozni egy autót németországból? Jelen esetben égeri e?

Bmw z4-es autót nézegetek. Átlagban 700-800-ezerrel olcsóbbak kint. Megéri behozni így onnan egyet? Mennyibe kerül behozni?

szept. 11. 15:21  Privát üzenet  

A válasz
Nem éri meg.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 11. 15:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az EBEV weblapján a TB tartozást minden esetben mutatja? Vagy csak akkor ha magamnak fizettem és úgy van elmaradásom?
Normális esetben hány nap alatt ér egy levél németországból magyarországra? (Normál küldéssel)
Mi a teendő abban az esetben ha rendeltem valamit Németországból, amire egy hónap volt a várakozási idő, és még 4 hónapon belül sincs itt? Valakivel történt már hasonló dolog? Mit tanácsolnátok?
Rendeltem egy kínai web áruházból egy mobiltelefont, de a készüléket németországból küldték. Már a telefon nálam van. Szóval ilyen esetben kell-e ÁFÁ-t vagy vámot fizetnem rá?
Rendeltem egy kínai web áruházból egy mobiltelefont, de a készüléket németországból küldték. Már a telefon nálam van. Szóval ilyen esetben kell-e áfát vagy vámot fizetnem rá?
Milyen esetben éri meg behozni németországból 1 autót?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!