Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Fuvarosló nevű felhasználó kérdése:

Milyen segélyt kaphatok amíg nem állok munkába?

Nemrég jöttem haza külföldről és jól jönne valami kicsi segély is amíg nem kezdek el melózni

szept. 11. 15:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ha fehér a bőröd, akkor semmilyet.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 15:52 Privát üzenet
Balázskaaa... Léci neee...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 16:04 Privát üzenet
Kései nyaralás Kolozsvárott?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 11. 16:13 Privát üzenet

A húgom 24 éves, 4 éve nem dolgozik, nem csinál semmit érettségi óta, mert szorongásos kényszerbeteg, amire gyógyszereket is szed és otthon él a szüleinkkel.

Tudtommal nincs már benne semmilyen korban, vagy semmiben amire kaphatna segélyt és mégis kap havi 26 500 forintot a semmire.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 11. 16:43 Privát üzenet
Eddig meg segedmunkas voltal? Kirugtak mert minden be voltal b...? Amugy nem kapsz semmit

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 11. 16:46 Privát üzenet
Neked egy nagy fa* jár a seggedbe, nem más

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 11. 16:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyeden voltam majd gyesen. Gyes alatt megszűnt a munjahelyem. Ha lejár a gyes most májusban munkanélkülit kaphatok e? vagy hogyan tovább?
Utazási költségtérítés esetén, ha tartózkodási helyemről nincs bejelentve, kaphatók lakóhely szerint?
Elmaradt Tb-s tartozásom van a NAV felé, de semmi kedvem kifizetni, mert januártól munkába állok. Kaphatok valami büntetést, ha nem fizetem ki, annak ellenére, hogy kaptam tőlük levelet?
Ti miben viszitek a kv/teát a munkába/suliba? Szeretnék venni egy termosz bögrét; de nem tudom hogy pesten hol kaphatok olcsón, és hogy nem folyik e ki belőlük a kv. Vélemények?
Augusztusban volt egy éve, hogy munkába álltam. Szerződéssel vettek fel amit mindig újítunk. Ma kiderült, hogy 7 hetes terhes vagyok. Nyilván felbontják a szerződésem, mikor már...
Gyed után munkába állok milyen járandóságokat kaphatok?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!