Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit csinaljak tartoznak de nem akarjak visszafizetni?

Odaadtam egyik baratom ismerosenek egy autot 250 ezer forint ertekben,hogy majd ő leszereli nekemaz árát,de sosem ér rá leszerelni,ezért mondtam hogy fizesse ki,de mivel legjobb baratom ismerose volt azvadasvetelit ugy irtuk hogy kifizette, de facebook beszelgetesben megvan hogy nem fizetett igazabol semmit. Tehetek ellene valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tartozás, autó, Facebook

szept. 11. 19:42  Privát üzenet  

A válaszok
Nem

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 20:00 Privát üzenet

Hát, erre a pénzre már hidegvizet ihatsz. Legközelebb normális szerződést szövegezz meg, és ha nem fizet, jogi útra terelheted a dolgot.

Errefelé ám kevésbé diplomatikus módon oldják meg, ha egy adós nem fizet: ha a szép szóból nem ért, pár szép szál legény meglátogatja, és úgy helybenhagyják, hogy a tulajdon édes jó anyja nem ismerne rá.

Na utána már fizet is mind, mint a katonatiszt.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 11. 20:38 Privát üzenet
Ezt elcseszted az üzletben nincs barátság. Szerződésbe lett foglalva, hogy kifizette a pénzt, te pedig aláírtad. Talán egy ügyvédnél futhatsz egy kört, de kb esélytelen.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 12. 08:07 Privát üzenet
Ott a bizonyíték és alá is írtad, hogy kifizette!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont tegnapelőtt 08:53 Privát üzenet
veterán vas nevű felhasználó válasza:

Kérdező!

Te tényleg komolyan gondolod, hogy a hivatalos adásvételit, egy későbbi facebook-os beszélgetéssel akarsz megcáfolni?

Miután Te is aláírtad a szerződést, önmagadat tennéd hiteltelenné. :O

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnapelőtt 12:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
FONTOS! Ma rendeltem egy oldalról, de meggondoltam magam és nem szeretném átvenni a csomagot Mit csináljak?
Ebayen rendeltem egy okosórát Kínából, idő előtt meg is jött, de egyáltalán nem működik, nem kapcsol be, mit csináljak?
Mit csináljak ga nem tetszik a diákmunka?
A Snapchatban a strake (tűz) mellet megjelent egy homokóra, viszont mi rendszeresen küldünk egymásnak képeket, mit csináljak? Részletesen:
Mit csináljak, ha a cég akitől vettem valamit megszűnt, de a garancia még él, és mivel most lépett fel hiba szeretném érvényesíteni?
A mountexből hamis kankent kapram! Mit csináljak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!