Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ingatlanközvetítés. : 1...

Ingatlanközvetítés. : 1 hónapja kezdtem el gondolkodni lehet elkéne végeznem egy ingatlanközvetítői OKJ-t?

Figyelt kérdés

Valaki aki dolgozik a szakmába letudná pontosan írni a gyakorlati dolgokat

Megbízási szerződéstől egészen a számla kiállításáig. Nagyon megköszöném addig nem iratkoznék míg nem tudom az összes csínnyát-bínnyát a szakmának. Előre is köszönöm



2019. szept. 14. 07:30
 1/7 Bak Norbert ***** válasza:
54%
Kicsit elkéstél vele . Egyre kevesebb erre az igény.Majd a következő lufi elején szállj be szerintem.
2019. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az OKJ-t!


Néhány éve ingatlannal üzletelek (megveszem, felújítom, eladom), mivel nem megy annyira a piac (nincs aki felújítsa), én is jelentkeztem ingatlanközvetítőnek egy irodához...


Mire az állásinterjú végére értünk, kiderült, hogy a minimum 350 ezres jutalékból csak 60 ezret kapok kézbe egy eladás után - az utolsó üzletemen 6 hónap alatt tisztán 2.8 milliót nyertem.

2019. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából teleitett a piac
2019. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azt értem , de lehet van 1-2 ismerösöm akik felujításokba benne lennének és ők lennének a vevők is egyben. Csak szeretném előtte átlánu a dolgokat , hogy müködik egy teljes folyamat (ingatlanközvetítő személyében) .
2019. szept. 14. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz amit az ismerőseid akarnak nincs szükségük ingatlankozvetitore
2019. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben oké , de valaki aki tényleg is ért hozzá tudna rendesen válaszolni akár személyesen is (Pest közelbe ) meghívom egy kávéra.
2019. szept. 14. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


"van 1-2 ismerösöm akik felujításokba benne lennének és ők lennének a vevők is egyben" - Ehhez nem kell ingatlanközvetítői végzettség, elég ha beszélsz az ismerőseiddel.


Szóval kávé... melyik településen laksz? :)

2019. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!